Budowa dedykowanych rozwiązań IT

Kompetencje w dziedzinie analizy i informatyzacji procesów, oferujemy klientom również w trakcie tworzenia dedykowanych aplikacji biznesowych. Posiadamy zespół doświadczonych kierowników projektów, analityków, programistów i testerów, którzy stale rozwijają swoje umiejętności.

Identity & Access Management

Klientom pragnącym podnieść bezpieczeństwo organizacji i zautomatyzować proces zarządzania uprawnieniami oferujemy doświadczenia, zdobyte podczas tworzenia, wdrażania i wieloletniego rozwoju dedykowanych aplikacji do zarządzania tożsamością, z których największa obsługuje na co dzień ponad 12.000 użytkowników. Chętnie dzielimy się realnymi kompetencjami, analizujemy nietypowe problemy i tworzymy narzędzia dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Systemy CRM o rozszerzonych funkcjonalnościach

W portfolio naszych realizacji są systemy Customer Relationship Management napisane od podstaw, które dostosowujemy do najbardziej wymagających specyfikacji, skutecznie rozszerzając funkcjonalności zarządzania relacjami z klientami w procesy biznesowe dowolnie złożone, wymagające integracji z innymi systemami IT i angażujące całe organizacje. Podejmujemy się najtrudniejszych integracji z obszaru provisioningu i obsługi logistycznej dostaw. Pomagamy tworzyć bardziej satysfakcjonujące doświadczenia klientów naszych klientów i zwiększać sprzedaż. Porozmawiaj z nami o tym, jak Twoja organizacja chce pozyskiwać, utrzymywać i zwiększać zadowolenie klientów.

Aplikacje mobilne dla biznesu

Wspomagamy firmy, pragnące przenieść realizację swoich procesów biznesowych na platformy mobilne. Analizujemy i wspólnie z klientami poszukujemy wartości, jakie może dać wykorzystanie rozwiązań
softwareowo-sprzętowych (iOS, Android, Windows Mobile, aplikacje w przeglądarkach) dla realizacji konkretnych zadań. Tworzymy dedykowane aplikacje, które przyśpieszają działania operacyjne lub sprzedażowe, obniżają koszty funkcjonowania firm, albo udostępniają funkcjonalności klientom naszych klientów. Zaplanuj z nami mobilną przyszłość swojej firmy.

Zaawansowane aplikacje w przeglądarkach internetowych

Dla klientów, którzy prowadzą biznes zdalnie, budujemy najbardziej zaawanasowane aplikacje wykorzystujące funkcjonalności nowoczesnych przeglądarek internetowych. Pomagamy udostępniać nowoczesne treści (multimedia i dokumenty w dedykowanych czytnikach, mapy i zdjęcia) oraz budować zaawansowane interakcje z użytkownikami (interfejsy do tworzenia zamówień, wprowadzania danych za pomocą narzędzi graficznych, wykorzystujące lokalizację obiektów etc).